КЗ "Бірківський ЗДО"
Харківська область, Чугуївський район

Про встановлення батьківської плати

 

Згідно із ст. 35 Закону України від 07.07.2001 року №2628-ІІІ “Про дошкільну освіту” (із змінами), керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням сесії Зміївської міської ради №1745 – ХІХ-VІІІ скликання від 07 грудня 2021 року “Про встановлення розмірів батьківської плати в дошкільних навчальних закладах”.

 

1. З 01.01.2022 р. встановлена вартість харчування за один день перебування однієї дитини у КЗ «Бірківський заклад дошкільної освіти (ясла - садок) у розмірі:

  • група раннього віку — не менше 55,00 грн.;

  • група дошкільного віку — не менше 73,00 грн.

 

2. Встановлено з 01.01.2022 р. батьківську плату за один день перебування однієї дитини в дошкільних навчальних закладах м. Зміїв у розмірі 50%.

 

3. Звільнити від плати за харчування у дошкільних навчальних закладах Зміївської міської ради: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям”, батьків або осіб, які їх замінюють, у сім’ях, в яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал не перевищував рівня забезпеченості прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку установлюється Законом “Про Державний бюджет України” для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у комунальних дошкільних навчальних закладах.

4. Зменшити на 50% розмір батьківської плати за харчування дітей у ЗДО сім'ям, які мають трьох і більше дітей.

 

  • за харчування дітей сплачувати не пізніше 20 числа поточного місяця до банківських установ. У разі невнесення плати в установлені строки ці суми стягують у порядку, визначеному чинним законодавством;

  • за виявленні недостовірності документів, що дають право батькам на звільнення або зменшення розміру плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, батьки сплачують за весь період, протягом якого були звільнені від неї або було зменшено її розмір;

  • малозабезпеченим сім’ям, сукупний дохід яких за попередній квартал на кожного члена сім’ї не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму, гарантованого Законом про державний бюджет України на відповідний рік, установлюють пільги;

  • батьки сплачують лише за дні відвідування дитиною дошкільного навчального закладу. У разі хвороби дитини, карантину, санаторного лікування, відпустки батьків улітку вони не сплачують.

 

 

Логін: *

Пароль: *